Jdete na ples nebo do společnosti? Jak se elegantně obléknout?

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

 

Správná kravata by měla být samozřejmostí pro každého muže. Měl by se v ní cítit příjemně a měla by ladit s kapesníčkem. Máte rádi červenou, modrou, hráškově zelenou nebo třeba žlutou? Kravata nemusí být jednobarevná, ale i s jemným vzorečkem nebo nějaká speciální třeba pro klavírní virtuózy nebo fanoušky automobilového sportu.

s-l500 (29)s-l500 (16) s-l500 (15)

Pokud jsou v souladu ještě i manžetové knoflíčky i kapesníček do saka, určitě to žádné ženě neunikne, proto nabízíme také sady se stejným designem v dárkovém balení.

s-l1600 (90) s-l1600 (88)s-l1600 (85)

Nejen kravata, ale i motýlek patří nutně ke společenskému oblečení, ten se obzvláště hodí na slavnostnější příležitosti. Můžete si pořídit luxusního dřevěného motýlka. Nebude tak muset vázat kravatu a přitom budete originální. Máme také širokou škálu předvázaných motýlků a nebo také existuje motýlek samovázací. Není nad to, si motýlka sám uvázat.

ZD3874301-D-5-42s-l1600 (94) BQ0127B

David Klouček
majitel obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz

 

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.