Tomáš Rom: Módní konzultant z Plzně / Oblečení na míru

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Již nějakou dobu můžete navštívit v Plzni na Americké Tomáše Roma v jeho plzeňském módním salónu. Pokud potřebujete oživit šatník nebo jen další kus originálního oblečení je tím správným člověkem pro Vás. Domluvíte si schůzku v čase, který Vám nejvíce vyhovuje a dostavíte se do příjemného prostředí salónu.

Jedná se o oblečení na míru. Perfektně padnoucí košile nebo oblek z Vás udělá sebevědomějšího člověka. Nejedná se jen o službu pro muže, ale i ženy budou chtít mít na sobě padnoucí halenku. Při výborné kávě si prohlédnete vzorníky od anglických či italských výrobců látek, ze kterých si jistě nebudete moci vybrat! Pokud opravdu nebudete vědět, tak od toho je tu Tomáš Rom, který Vám s výběrem a stylem rád pomůže. Případné doplňky k oblekům již můžete objednat z pohodlí domova.

Osobně mám několik kousků oblečení a jsem nad míru spokojen. Vřele doporučuji.

Pro naše čtenáře jsme domluvili slevu 500 Kč na první košili nebo halenku. To znamená, že košili na míru můžete mít již za 1499 Kč. Pro slevu se, prosím, ozvěte na email: kloucek@daklos.cz.

IMG_4521

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.