Jak ochránit auto před krádeží? Se speciálními pouzdry na klíče nemají zloději šanci!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Investovali jste do svého plechového miláčka opravdu slušnou sumu? Nebo jej naopak stále ještě splácíte a vaší největší noční můrou je najít parkovací místo prázdné? Ochraňte svůj vůz díky nenápadnému doplňku z e-shopu Daklos.cz!

Pozor na chytré zloděje!

Úroveň zabezpečení automobilů se samozřejmě zvyšuje s každým novým modelem. Stejně úměrně však vzrůstá šikovnost zlodějů a především chytrých zařízení, které jim moderní bezpečnostní prvky pomáhají překonat. Pro zloděje tak není překážkou se i do perfektně zabezpečeného vozidla dostat v řádu několika desítek sekund.

Na vině je většinou využívaná technologie bezklíčového startování. Zlodějům stačí opravdová chvilička, aby si signál vycházející z vašeho klíče „překopírovali“ do svého důmyslného zařízení a v mžiku jej pak použili k otevření a nastartování vašeho vozidla. Signál, který vydává váš klíč, jsou schopni zkopírovat až na několik desítek metrů, překážkou pro ně nejsou ani zdi vašeho domu.

Jak ochránit váš automobil?

Jediným efektivním způsobem, jak nad šikovnými zloději vyzrát, je umístit klíče do praktické krabičky či pouzdra na klíče od auta, které jsou díky speciálnímu technologickému provedení a využitému materiálu schopny tento signál účinně blokovat. Zloději tak nemají šanci se k signálu vašeho klíče dostat.

Stínová pouzdra na klíče jsou vyráběny z odolných materiálů a mají minimalistický design, jsou velice nenápadná a praktická, nezaberou vám žádné další místo navíc a skvěle se vejdou také do kapsy.

Jejich větší variantou jsou pak prostorné krabičky na dálkové ovládání automobilu pro použití ve vaší domácnosti. Opět jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů, které zabrání krádeži signálu, a navíc mají skvělý klasický design. Při příjezdu domů tedy stačí klíče umístit do krabičky a můžete jít v klidu a bez obav spát. Krabička je navíc velmi prostorná, úkryt v ní tedy mohou najít také stejně zneužitelné platební karty nebo váš chytrý telefon.

pouzdro-carbon-blokujici-signal-na-klice-od-auta-telefon-a-kartydaklos-savebox-carbon-krabicka-blokujici-signal-na-klice-od-auta-telefon-a-karty pouzdro-blokujici-signal-na-klice-od-auta-a-kartybezpecnostni-pouzdro-na-autoklic-damske-ruzove

Jak se mohu přesvědčit, že to funguje?

Níže se můžete podívat na video, kde je ukázáno, jak pouzdra DAKLOS fungují. Povložení do pouzdra automobil klíček nevidí a po stisku tlačítka pro start automobilu naskočí chybová hláška, tím pádem je znemožnění jakékoliv krádeže automobilu, pokud budete pouzdro používat.

 

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.