Reproduktory s elektronkami: Hudba vám pomůže od stresu

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Bez hudby bychom nemohli existovat. Ať je to hudba vytvořená lidmi nebo „hudba přírody“. Zamyslete se, jak hodně potřebujete slyšet příjemné tóny po celodenním vyčerpání z práce, po splnění všech svých denních povinností, po ne zrovna příjemném rozhovoru se svým šéfem a tak dále…

Máte doma ten správný přístroj na pouštění hudby?

Projděte si celý byt a zjistěte, jak vlastně posloucháte hudbu.

Možná jste našli v ruce pouze svůj mobilní telefon a sluchátka na uších. Je to to pravé v pohodlí domova? Co takhle popřemýšlet o nějakém reproduktoru? Mohl by být třeba současně i jako moderní bytový doplněk. Jak se říká „dvě mouchy jednou ranou“.

Chcete poradit? Určitě ano

Reproduktor si nejlépe dejte do místa svého zorného pole. Kde to asi bude? Usaďte se pohodlně do svého oblíbeného ušáku, nebo si lehněte na sedačku. Na místo, které máte před sebou, umístíte reproduktorový přijímač. A je to. Nadčasový design s elektronkami a s barevným podsvícením vás prostě okouzlí.

 

Jak se takový drobeček připojuje a ovládá? Poradíme vám, jak na to

A že to zvládne opravdu každý, se hned přesvědčíte. Určitě je váš telefon „chytrý“, a tak není problém jednoduše se připojit přes bluetooh, nebo pokud váš telefon disponuje funkcí NFC, stačí pouze přiložit.  Na reproduktorech ovládáte tlačítky hlasitost, můžete si nastavit intenzitu barevného podsvícení, zvýšit basy a najdete tam také párovací tlačítko.

A kde se tyto reproduktory vůbec vzaly? Je to novinka

Od roku 2006 mají možnost poslouchat tyto reproduktory v USA, v Japonsku a v Koreji. V současné době se dostávají i k nám do Evropy. Reproduktory Lanchiya MK 30 si získávají čím dál více fanoušků. Na každé narozeninové nebo příležitostné párty budí náležitou pozornost.

MK30 FRONT

Autor příspěvku: Marie Kloučková

Jsem copywriter, bloger mimo jiné pro Daklos.cz a spolumajitelka Ubytování U Kloučků. Ráda chodím do divadla a na společenské akce, můžete se tedy brzy těšit na mnoho nových článků.