Nejlepší PIZZA v Plzni? Přímo při cestě do ZOO Plzeň!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Přemýšlíte, kde si dát v Plzni opravdu skvělou pizzu? Určitě vyzkoušejte PIZZA GRILL CAMION, který najdete po cestě do proslulé plzeňské Zoo nedaleko Kauflandu na Roudné, takže vlastně v centru. Pro přesnou lokaci přejděte na mapy.cz nebo přejděte na webové stránky PIZZA CAMIONU.

Pizzu a další skvělé pokrmy si můžete sníst na místě a dát si k tomu poté i kávu. Místní pizzař David Jirka strávil dlouhou dobu studiem pravých italských pizz, které se vyznačují tajným receptem na těsto a jsou bohatě obložené. Vyzkoušejte a uvidíte sami, jestli se jedná o nejlepší pizzu v Plzni. Já bych řekl, že ano. Velkou výhodou je, že si pizzu můžete jen po cestě vyzvednout a pustit si k tomu televizi u Vás doma. Obzvlášť v dnešní době.

Místo můžete navštívit 7 dní v týdnu od 10. hodiny dopolední až do 19. hodiny večerní. Takže výborný čas při víkendovém výletu do plzeňské zoo. Mimo pizzy si zde můžete dopřát i některé dobroty z grilu včetně skvělých hamburgerů. Samozřejmostí je zde i třeba párek v rohlíku pro děti, zmrzlina a široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

IMG_5589 IMG_2023

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.