Nové Apple Watch pod stromečkem? Zde je pár tipů.

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Včera jsme tu měli Štědrý den a je možné, že jste si pod stromečkem rozbalili své Apple Watch. Sepsal jsem pár tipů, které na hodinkách určitě oceníte. Ať už máte nyní na ruce své první jablečné hodinky nebo jste již předchozí verzi měli, určitě Vás může některý z tipů v něčem překvapit.

 1. Hledání telefonu do pár vteřinPatříte k těm, kteří neustále svůj telefon nemohou najít? Vůbec nejlepší situace je, když jej máte pro jistotu v tichém režimu, to se i pak špatně prozvání. Vaše Apple Watch to nyní snadno vyřeší. Jak? Swipněte na vých hodinkách nahoru a najdete zde ikonku pro vyhledání Vašeho iPhonu. Nejen, že začne vyzvánět, ale pokud ikonku podržíte, bude i blikat blesk.

  luke-chesser-48

 2. Odemykání MacBooku nebylo nikdy snažšíA je tu konec zadávání hesla, pokud již máte MacBook z roku 2013 a novější, můžete k tomu využít své nové hodinky. Jednodušeji to ani nejde, stačí je mít na ruce. Jen je potřeba mít macOS Sierra a na hodinkách watchOS 3. Kde to nastavíte? Předvolby, poté Zabezpečení a soukromí, kde pod záložkou Obecné najdete ,,Povolit odemykání Macu z Apple Watch“. A je to!

  christin-hume-309876

 3. Chození pozdě je pryčPokud máte problém s tím, že chodíte pozdě, není nic jednoduššího, než si na Apple Watch hodinkách posunout čas. Výhodou je, že posunutý čas uvidíte pouze na hodinkách, všechny ostatní aplikace budou využívat správný čas. Přejděte na hodinkách do Nasatvení, poté do ,,Čas“ a zde upravte údaj ,,+0 min“.

  gian-prosdocimo-307419

 4. Nemusíte mít zrak jako orelV základním nastavení, může mít leckdo problém s velikostí písmen na hodinkách, z důvodu toho, aby se na displej vešlo co nejvíce informací. Inženýři z Cupertina na to také mysleli. Nastavíte to v aplikaci Watch na svém iPhonu, dále zvolte Moje hodinky a zde už si poradíte.

  crew-22241

 5. Jedny hodinky na všechnoPokud jste zvyklí nosit na sport a do společnosti jiné hodinky, Apple Watch to změní. Hodinky jsou navrženy na celodenní nošení, při jakékoliv příležitosti. Jednoduše to vyřešíte výměnou pásku. Rázem ze společenských hodinek uděláte sportovní a naopak. Výběr je velmi široký, můžete mít kožené, z nerezové oceli, nylonové, silikonové i nebo s krokodýlí kůží.

  jens-kreuter-258716

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.