Vánoční překvapení potěší. Stačí i maličkost!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Co to je Daklos.cz? Zde můžete objevit nejrůznější dárky pro Vaše blízké, a to nejen ledajaké. Pokud má někdo rád Francii, najde zde úžasnou Eifellovu věž, pokud Vás okouzlila Velká Británie, můžete si vybrat lehký batoh s vlajkou této země. Najdete zde i batoh se Spojenými státy americkými a jejich symbol Sochu svobody.

eifelova-vez-eifelovka-pariz-30-cm

Nemusíte samozřejmě vybírat podle států, ale především podle zálib nebo potřeb obdarovaného. Někdo má rád barevné, lesklé předměty z umělých materiálů, někdo raději volí tóny tlumené a přírodní. Mohou vám padnout do oka různé nápadité bižuterní přívěsky a náušnice. A naopak kožené peněženky, dřevěné držáky na mobilní telefon, sluchátka, krabička na vizitky jsou vysoce elegantní a hodí se téměř na každý pracovní stůl.

elegantni-tenka-panska-penezenka

A co tak nový moderní design krytu pro iPhone? Elegantní pásek na náramkové hodinky Apple Watch můžete zvolit buď kovový nebo dokonce dřevěný. A ještě spoustu zajímavých dárečků tady určitě najdete. Ale o tom zase příště. Hezké Vánoce!

Autor příspěvku: Marie Kloučková

Jsem copywriter, bloger mimo jiné pro Daklos.cz a spolumajitelka Ubytování U Kloučků. Ráda chodím do divadla a na společenské akce, můžete se tedy brzy těšit na mnoho nových článků.