Rada pro spotřebitele: Údržba hoverboardu / kolonožky. Aby Vám dlouho vydržel!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Aby Vám Váš hoverboard dlouho vydržel, držte se našich doporučení.

Berte na vědomí, že se nejedná o pravý SEGWAY za 200000-250000 Kč a proto je potřeba chovat se k tomu tak. Dávejte si pozor na velké otřesy, nárazy a pády. Může to způsobit poškození vnitřní elektroniky. Obzvláště dávejte pozor, aby se nedostal do styku s vodou. Hoverboardy nejsou vodotěsné a voda dokáže elektroniku spolehlivě zničit.

Před každou jízdou se ujistěte, že je hoverboad nabitý. Plné nabití trvá 1-2 hodiny. V případě, že nebudete na hoverboardu delší dobu jezdit, například přes zimu, občas jej přesto nabijte, zamezíte tak případnému poškození baterie, například jednou za dva týdny. Nikdy nenechávejte hoverboard v nabíječce déle, než je nutné, nenabíjejte jej, pokud ještě nesvítí oranžová kontrolka. Pokud tak učiníte, může to zkracovat dobu životnosti baterie.

Nikdy nepoužívejte hoverboad v zimě, kdy teploty klesají k bodu mrazu. Hlavně tím zabráníte případnému úrazu, protože se při nízkých teplotách snižuje kapacita baterie a proto se i hoverboard a elektronika může chovat nepředvídatelně a mohlo by dojít k neočekávanému zastavení a tím i k úrazu.

Pokud se na hoverboardu teprve učíte, používejte ochranné pomůcky, jako jsou například chrániče na lokty a kolena a helma.

Bezplatný záruční servis se nevztahuje na poškození kol a těla kolonožky, protože dle výrobce se takové poškození může vyskytnout pouze při nesprávném a neopatrném používání.

Pokud nedodržíte tyto doporučení, může to mít za následek, že Vám případná reklamace nemusí být uznána.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit: info@daklos.cz. Provádíme záruční i pozáruční servis, více se dozvíte zde.

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.