Ozónové čištění interiéru auta a klimatizace

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

K ČEMU JE TO DOBRÉ?

Ozónové čištění je nelepší způsob dezinfekce interiéru a klimatizačního systému jakéhokoliv osobního a dodávkového automobilu. Tento systém je zároveň bezpečný a ekologický.  Ač to na první pohled není vidět, ve vašem automobilu se ukrývá mnoho bakterií a zdravý nebezpečných plísní, které se běžným čištěním různými čistícími přípravky nezbavíte. Čištění ozónem je šetrná alternativa oproti běžně dostupným druhům čištění automobilu. Různé chemické metody jen dočasně překryjí nežádoucí pach a viditelné nečistoty, ale v žádném případě neřeší původ těchto problémů. Díky této technologii se zbavíte pachu cigaretového kouře, zvířat či jiných extrémních původců, jako je například i zkyslé mléko.  Nenechává žádné skvrny na kůži nebo tkaninách a je tak maximálně šetrný k interiéru Vašeho automobilu.

CO VLASTNĚ OZÓN JE?

Ozón je za normálních podmínek plynná látka, která se vyznačuje modrou barvou a velmi silnými oxidačními účinky. Dokáže zabít všechny viry, bakterie a jiné patogenní mikroorganismy, které běžnými chemickými prostředky nezničíte.  Podobným způsobem Vás zbavíme virů, bakterií a plísní z klimatizačního systému Vašeho automobilu. Díky tomu, že ozón je plynná látka, dostane se opravu do jakéhokoliv místa a zabije i ty nejmenší původce problémů.

VÝSLEDEK?

Výsledkem bude desinfikovaný interiér, který ocení zejména alergici a lidé trpící astmatem a samozřejmě Vaše děti.  Všechny nežádoucí pachy ve vašem automobilu budou pohlceny a zcela zničeny a ne pouze dočasně utlumeny! Tento druh čištění je absolutně neškodný k životnímu prostředí a je velmi šetrný k interiéru Vašeho automobilu. Uvnitř budete dýchat ničím nerušený pouze čistý vzduch.

Neváhejte a dopřejte si absolutně čisté auto!

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 602 100 266 nebo přes email: info@autokloucek.cz a my se vám ozveme. Více se o nás dozvíte na našem webu AutoKlouček.cz.

David Klouček
majitel Daklos.cz a Bateráček.cz
a správce webu AutoKlouček.cz

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.

Napsat komentář