VIDEO: Nejlepší kamera do auta? aneb Důkaz Vaší neviny!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

V dnešní době jsou kamery do auta čím dál oblíbenější. Na videa z celého světa zaznamenávající nehody a zapeklité situace ze silnic jsme si již na ,,Jůtubu“ zvykli.

Nyní je na čase za měřit se na to, aby byla i ve Vašem autě. Nejde pouze o to, abyste si mohli sestříhat Vaši cestu do Chorvatska, ale hlavně zůstat v právu, pokud jste nehodu nezavinili! Zdá se Vám samozřejmé, že pokud do Vás nabourá někdo jiný, je vždy jasné, že jste v pohodě? Tak se podívejte na následující video.

Zajímavé že? A teď si představte, že by dotyčný neměl kameru v autě. A problém je na cestě. Proto důrazně doporučujeme si nějakou pro Váš vlastní klid pořídit. I s malým rozpočtem můžete nahrát velké divadlo. Kamery, na kterých už přečtete alespoň SPZ začínají na pár stovkách.

  1. Standardní kamera s jedním objektivem: Kamera DVR FULLHD s nočním viděním a širokým displejem, záznamové zařízení do auta.

kamera-dvr-fullhd-s-nocnim-videnim-a-sirokym-displejem-zaznamove-zarizeni-do-auta

2. Duální kamera, která nahrává souběžně 2 záznamy (přední a zadní pohled z vozu): Dvojitá záznamová kamera do auta FULLHD + Parkovací kamera

dvojita-full-hd-kamera-do-auta-20-parkovaci-kamera

3. Kamery s FULL HD rozlišením 1920 x 1080p a možností rozšíření o GPS modul, který Vás bude upozorňovat na stacinární radary: Záznamová DUAL kamera TrueCam A6 – FULLHD, GPS

zaznamova-kamera-truecam-a6-

4. A pro opravdové ,,fajnšmekry“ je tu kamera s 3 objektivy, tedy nahrává přední záznam a záznam do kabiny, pak je tu ještě třetí kamera, která se spustí při couvání: TROJITÉ záznamové zařízení / kamera do auta LOOP s velkým LCD displejem

trojite-zaznamove-zarizeni-do-auta-s-velkym-displejem

Další různé druhy naleznete zde.

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.