VIDEO: Jak neplatit pokutu? aneb Antiradar Genevo One s GPS / detektor radarů

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

 

Legálnost? Radarové detektory nejsou v ČR zakázané!

V České republice není jízda se zapnutým radarovým detektorem zakázána žádným zákonem, vyhláškou nebo předpisem. Zákon o provozu na pozemních komunikacích číslo 361/2000 Sb. zakazuje jen použití aktivních prostředků, které mohou rušit nebo jinak omezovat činnost radarů. Použití těchto radarových detektorů (antiradarů, které pouze přijímají radarový signál) tento zákon nijak neomezuje ani nezakazuje.

 

Doporučujeme tento model: Genovo ONE

Antiradar Genovo One je nejkomplexnější přenosný radar na trhu. Jde o vylepšenou verzi z podzimu roku 2014. Jedná se o nejoblíbenější model značky Genovo. Bude s Vámi komunikovat kompletně v Češtině. Obsahuje GPS modul pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacionárních nástrah. Tento model je nejlepším řešením cena/výkon.

genevo_one_cz_4

Tento model se vyznačuje při skenování radarových pásem minimem falešných poplachů a vynikající citlivostí, srovnatelnou s některými modely značky Beltronics za podstatně nižší cenu. Extrémní důraz byl při vývoji kladen na novou funkci – hlášení GPS bodů a na optimalizaci pro detekce správné části Ka pásma, které je používáno k měření rychlosti v České republice. Díky tomu vzniknul antiradar na vynikající úrovni a díky kombinaci radarové detekce s GPS modulem a nejpřesnější GPS databází se jedná o nejlepší přenosný antiradar v poměru cena/výkon.

GENEVO_ONE_FRONT

Pozitiva:
+ Komunikuje v českém jazyce
+ Výborná detekce 8/10
+ Minimum falešných poplachů 8/10
+ Přesná GPS databáze
+ Nejmenší detektor na trhu
+ Jednoduchá obsluha

Negativa:
– Vertikální držák za příplatek

genovo_04

Produkt naleznete zde: http://www.daklos.cz/index.php?id_product=1761&controller=product. Kvůli skvělému poměru cena/výkon doporučuji tento model Genovo One. Níže malá ukázka. Odhalení policejní octavie, více než včas! 🙂

A ještě jedna rada na závěr, ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním nebo solárním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný.

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.

Napsat komentář