Nafouknutá baterie telefonu. Je to nebezpečné?!?

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

V dnešní době jsou baterie v telefonech hodně namáhány. Už jsou pryč doby, kdy jste vypojili z nabíječky svou NOKII 3310, volali s ní celé hodiny, napsali hooodně SMS, zahráli si hada a až za týden opět nabíjeli. Dnes už smartphone nevydrží pořádně ani den, a to je důvodem toho, že baterii každý den minimálně jednou vybijeme a každý den nabíjíme. Baterie dostává opravdu zabrat. Samozřejmě, že jsou na to stavěné, ale po nějaké době, je už stejně nepoužitelná a končí jejich životnost.

Někdy je ale stále ještě celkem funkční, ale z ničeho nic se nafoukne. Jakmile pocítíte, že je baterie tlustší, než by měla být, neprodleně ji vyměňte! Určitě se nemusíte bát, že vybouchne nebo začne hořet. Pokud tedy nemáte zrovna GALAXY NOTE 7, ale to se asi může stát, i když nafouknutá nebude 😀 …Nicméně nenechávejte nafouknutou baterii v telefonu dlouho. To, co se s ní děje, není normální a nafukování může pokračovat až do celkem zajímavých rozměrů, jak se stalo nám. Z telefonu jsme ji vyndali včas, ale nechali jsme ji pár dní a vidíte sami. Přikládáme pár fotek. Kdyby se nám to nestalo, také bychom tomu nevěřili.

David Klouček
majitel Daklos.cz a Bateráček.cz

img_20160909_180822-kopie img_20160909_180647 img_20160909_180652-kopie

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.

Napsat komentář