Masážní dárky 2019: Brýle a polštářek za krk nebo záda

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Uvolnit se po celodení náročné práci a po dnech kdy toho máte již fyzicky moc je ideální masáž. Můžete samozřejmě zajít za specialistou masérem. Na trhu existuje další možnost, jak se volnit, díky másážním brýlím, které simulují masáž kolem očí. Mají několik 5 druhů programů a ty kombinují vibrační a tlakovou masáž v kombinaci s teplem. Díky bluetooth technologii můžete připojit i Váš telefon a z integrovaných reproduktorů posouchat relaxační nebo Vámi oblíbenou hudbu. Díky integrované nabíjecí baterii nemusíte být nutně u zásuvky a lze používat zařízení i na cestách.

masazni-bryle-pro-relaxaci-s-bluetooth

Dalším relaxačním masážním zařízením je polštářek za krk Vám přinese uvolnění v oblasti krční páteře v kombinaci s hřejivou technologí. Polštářek si můžete utáhnout ke krku, jak zrovna potřebujete a nastavíte si tak tlak masáže. Je vyroben z velmi příjmného materiálu, jako se vrábějí plyšové hračky. Také ma integrovanou baterii.

masazni-a-relaxacni-polstarek-za-krk-shiatsu

Třetí možností je polštářek určený především na Vaše záda, ale díky univeresálnosti je možné jej použít i na jiné partie. Nemá sice integrovanou baterii, ale součástí je i adaptér do auta na 12V.

specialni-masazni-polstarek-shiatsu

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.