Kam na dovolenou? V Čechách je přeci krásně!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Určitě už začínáte přemýšlet kam na dovolenou. Nebo si také dopřát zatím jen malý relax o víkendu. Příjemné víkendové dny můžete strávit  v malebné a klidné vesničce v Potvorově na severním Plzeňsku. Na výběr máte dva pohodlně zařízené apartmány, ke kterým patří  i přilehlá zahrada s bazénem a venkovním posezením. Nachází se zde i gril, fotbálek , stůl na stolní tenis, trampolína, skluzavka a houpačka pro děti.

07 06 2-3

V obci se nachází hospoda U Kozů, kde si můžete dát dobré pivečko nebo si ho odnést  a dát si ho v klidu k nějaké Vámi ugrilované dobrůtce.  Můžete se jít podívat na výběh s koňmi. Po domluvě je možné si na koni i zajezdit. Obci dominuje nádherná stavba románského kostela sv. Mikuláše. Obzvlášť večer nebo v noci je kostel nádherně nasvícený. Pravidelně se zde konají mše a několikrát v roce si můžeme dopřát  dokonce i kulturní zážitek v podobě nějakého hudebního recitálu.

IMG_0966_-_kopie

A co okolí? Sledujte naše stránky a jistě  Vám něco padne do oka.

Autor příspěvku: Marie Kloučková

Jsem copywriter, bloger mimo jiné pro Daklos.cz a spolumajitelka Ubytování U Kloučků. Ráda chodím do divadla a na společenské akce, můžete se tedy brzy těšit na mnoho nových článků.