Jak si opravit auto sám doma? Tohle budete potřebovat!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Máte rádi auta a nejlepší je pro Vás si co nejvíce opravit sám doma? Máme pro Vás několik produktů, díky nimž to nebude zase tak složité.

 1. Tak zaprvé potřebujete nějak dostat bezpečně auto od země. Kvůli tomu nabízíme širokou nabídku nájezdů a klínů. Díky tomu dostanente auto nahoru.Výbornou volbou jsou například tyto, které můžete i rozložit a použít jako názezdy na vlek nebo na jiné vyvýšené místo.
  multifunkcni-najezdove-rampy multifunkcni-najezdove-rampy-2
 2. Jako další možnos můžeme použít hever, těch nabízíme také více druhů. Právě jsme do nabídky přidali svělou sadu pro domácí použití, kde kromě heveru získáte i stavitelné podpěry a klíny. Jen dejte pozor na váhu automobilu, jestli nebude potřeba zakoupit silnější hever.
  sada-pojizdneho-zvedaku-stavitelne-podpery-par-a-bezpecnostniho-klinu-par-2t-br82000cbr42004br3553
 3. Určitě bude pohodlnější bude použití montážního lehátka, než ležet jen tak na zemi. Proto jich na výběr máme také nepřeberné množství.
  12750-1403042870_h
 4. Teď nějaké to nařadí, máme vše od základních kufrů s gola sadami, až po kompletní skříňky s nářadím i bez něj (dáte tam to Vaše).
  gola-sada-171-kspojizdna-skrinka-s-naradim-6-zasuvek-245-ks-naradipojizdna-skrin-na-naradi
 5. Teď je potřeba si pořádně posvít. Kvalitní lampy máme samozřejmě taky. Jsme moderní eshop, takže úsporné s LED diodami.
  montazni-lampa-led-cob-3w-ultratenka-s-magnetickym-stojankem-k1055
 6. Dále by to chtělo nějaký ten pracovní stůl, kde to všechno rozmontujeme, opravíme a opět smontujeme. Máme jich na výběr dost, podle toho, jak těžké věci na něj chcete pokládat.
  pracovni-stul-s-derovanou-deskou-a-uloznym-prostorem
 7. Tak a je to! Ještě bychom Vám mohli ukázat nějaký ten závěsný systém a vše ostatní naleznete pěkně rozdělené podle kategorií zde – Nářadí a vybavení garáže.
  derovana-deska-s-prislusenstvim-34-dilu-jj001143

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.