Jak se zbavit stresu? Antistresový hrneček.

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Každý člověk se někdy dostane do situace, kdy ho nic nebaví, nemá na nic náladu a vlastně neví, co má dělat. Nejlepším řešením je určitě nějaká pohybová aktivita například jízda na kole, squasch, golf, tenis, jít si třeba zaplavat. Někdy stačí, když se jenom přemluvíte a vyjdete si jen tak do lesa.

Někomu pomůže i městský nebo internetový shopping. A stačí úplná maličkost, třeba nějaký hezký, něčím zajímavý hrneček, a jste opět nastartovaní. Někomu pomůže uvařit si dobrou kávu nebo lahodný čaj do svého oblíbeného hrnečku a hned je po špatné náladě. Ani si nedokážete představit, kolik takových hrnečků existuje. Každému člověku se líbí nějaký jiný.

Někdo má svůj oblíbený hrneček, někdo jich má více, někdo si vybírá svůj hrneček podle momentální nálady, puntíkovaný, s proužky, s obrázkem, se vzpomínkou na nějaký pěkný zážitek, starodávný, hrneček s obrázkem svého oblíbeného herce nebo designéra. Velmi často můžeme vidět i hrnečky s vlastními fotografiemi. Svůj hrneček může mít i počítačový expert, který má hrneček s aplikací, se zavináčem, s dobíjející se baterií podle teploty nápoje, samomíchací, automechanik či boxer. Hrneček ve tvaru objektivu pro vášnivé fotografy nebo ve tvaru granátu pro vojenské nadšence.

Tak už víte, co znamená pojem antistresový hrneček?

menici-se-hrnek-aplikacemenici-se-hrnek-aplikace-2

Autor příspěvku: Marie Kloučková

Jsem copywriter, bloger mimo jiné pro Daklos.cz a spolumajitelka Ubytování U Kloučků. Ráda chodím do divadla a na společenské akce, můžete se tedy brzy těšit na mnoho nových článků.