iPhone DUAL SIM: Apple iPhone a dvě SIM karty? Dnes je to již možné.

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Tak, znáte to. Chcete iPhone, ale potřebujete soukromé a pracovní číslo. A tahat s sebou více founů je přinejmenším nepříjemné.

Dlouho jsem s tím bojoval i já osobně, do té doby, než jsme dokázali získat dodavatele skvělého zařízení, které Vám pomůže mít dvě čísla v jednom iPhonu. Jak můžete vidět níže, jedná se o takovou malou kartičku s rozměry 8,5×5,4 cm a tenkou pouze 0,4cm!

Prakticky se jedná o samostatný telefon, který nemá displej ani tlačítka. Popravdě má dvě, ale k nim se ještě dostaneme. Tuto kartičku připojíte prostřednictvím bluetooth ke svému iPhonu a nainstalujete jednoduchou aplikaci. Nyní můžete vše vyřizovat pouze přes iPhone, tak jak jste zvyklí. Na displeji vždy poznáte, na které číslo Vám někdo volá nebo píše a úplně nezávisle na sobě vše vyřídíte.

Je pravda, že stále musíte nosit s sebou dvě zařízení, ale to druhé je tak malé, že se vejde i do peněženky! A teď k těm tlačítkům, pokud nemůžete najít telefon, ale kartičku ano, můžete jej tak najít a druhé tlačítko můžeme používat jako dálkový ovladač například pro spoušť foťáku a tak.

Jinak lépe, jednodušeji a elegantněji to už snad nejde. 🙂

10936-thickbox_default10942-thickbox_default

 

 

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.