VIDEO: Hit roku 2017 Fidget Spinner / Spinee aneb antistresová vrtulka / ložisko

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Potřebujete se uklidnit, zahnat nepříjemné myšlenky a jen tak na nic nemyslet? Největším hitem v současné době je fidget spinner.

Tato hračka je vlastně téměř pro všechny věkové kategorie. Nevěříte? Také jsem nevěřila. Ale jakmile jsem spinner vzala nevěřícně do ruky a druhou rukou lehce roztočila, okamžitě jsem se nechala unášet lehkým pohybem rotujících koleček. A když se v pravidelně kmitající vrtulce objevil světelný motiv, okamžitě mě zaujal. Začala jsem tento obrazec pozorovat a sklopením hledat jiný tvar. Chvíli jsem se na tento pohyb koncentrovala a najednou jsem zjistila, že se tímto pohybem nechám unášet. Spinner se vyrábí v různých barevných kombinacích, velikostech, provedení. Od elegantní zlaté po tvary, které ve tmě svítí.

Tato antistresová ,,zařízení“ mají schopnost svým zajímavým pohybem nejen pobavit, ale i upoutat pozornost roztěkaných dětí, dětí se zlozvyky, jako je např. kousání nehtů, kroucení si vlasů, ničení drobných předmětů. Přínosem mohou být i pro lidi, kteří jsou vystresovaní, pro kuřáky, kteří chtějí s kouřením přestat.

Spinner může být určitě i vhodným dárkem, kterým nikoho neurazíte. Některé varianty koupíte i v elegantní kovové krabičce.

kjnkjnj 235667-1-01 hhjkjkjkjkj s-kjjkjkj

Autor příspěvku: Marie Kloučková

Jsem copywriter, bloger mimo jiné pro Daklos.cz a spolumajitelka Ubytování U Kloučků. Ráda chodím do divadla a na společenské akce, můžete se tedy brzy těšit na mnoho nových článků.