Dárek za vysvědčení: Fidget spinner a nejlépe svíticí!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Už máte spinner, který ve tmě svítí? Určitě se dětem líbí  svítící zajíčci či medvídkové, kteří doplňují řadu malých miniatur – hraček. Nejeden kluk či holčička zajásali při objevení tohoto kousku do své sbírky. A stejné je to v současné době se spinnery. Skoro každý člověk něco sbírá, proč by děti nemohly mít svoji sbírku? Děti si mohou třeba

své spinnery měnit nebo soutěžit mezi sebou v délce otáčení spinneru v různých pozicích.

Spinner je hračka, která se v rukou malého dítěte, teenegera či dospělého promění v něco, co upoutá jeho pozornost a vlastně nikoho neruší. I dospělý člověk si může na lavičce v parku místo cigarety vytáhnout spinner, který se pravidelně otáčí. Pokud je navíc v jeho oblíbené barvě, v zajímavém disignu, určitě v ten moment zapomene i na chmurné myšlenky. Pokud budete mít více spinnerů ve stejné nebo ve dvou barvách a ve sejném zpracování, můžete si vytvořit i zajímavou dekoraci v bytě.

A pokud tahle malá hračka navíc zklidní dítě, které má poruchu aktivity a pozornosti, stojí za to jí svému dítěti třeba jako malý dárek za vysvědčení pořídit.

hztrfzrtuztrztf dztfztrfuft

Autor příspěvku: Marie Kloučková

Jsem copywriter, bloger mimo jiné pro Daklos.cz a spolumajitelka Ubytování U Kloučků. Ráda chodím do divadla a na společenské akce, můžete se tedy brzy těšit na mnoho nových článků.