BMW servis Plzeň a okolí? – Auto Klouček

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Přemýšlíte komu svěřit své BMW v Plzni a okolí? Je to trochu oříšek, pokud se již jedná o starší vůz (ale samozřejmě i novější), se kterým rozhodně do autorizovaného BMW servisu, například kvůli ceně, nechcete jet. Kde ale nalézt odpovídající, kvalitně odvedenou práci za rozumné peníze?

Rád bych Vám tímto přestavil firmu Auto Servis Klouček. Majitelem je Milan Klouček, který pracoval několik let v autorizovaném BMW servisu a díky tomu k němu jezdí mnoho zákazníků právě s vozy BMW. Značka BMW se stala již jeho srdeční záležitostí, a proto je zde vítán jakýkoliv kousek mnichovské auomobilky. V nabídce je kompletní autoservis a pneuservis včetně složitějších úkonů ve formě oprav motoru nebo převodovky.

Pokud jste z Plzně, je možnost si auto dokonce vyzvednout a nebo jej předat na opravu v Záluží u Třemošné, 5 min od Plzně. Samotný servis se nachází 35km od Plzně,ale díky mnoha zkušenostem s opravou a údržbou aut všech značek,  zejména značky BMW, sem vozí svá auta zákazníci i z větší dálky než je Plzeň. Třeba z Prahy nebo i Klatov.

Více se dozvíte přímo na webu AutoKlouček.cz

34600382_1589106434549526_1880145869676740608_o

 

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.