Bezdrátové nabíjení pro iPhone: Doma i v autě!

Pokud chcete sdílet tento příspěvek, použijte tlačítka níže.

Dnes je již všechno bezdrátové a proč tedy zapojovat kabel do mobilu?

Tak zaprvé je to ztráta času a za druhé to není moderní! A vy přece chcete jít s dobou, no ne? Obzvláště v dnešní době lze vytvořit opravdu kvalitu za rozumné peníze. Jinde na internetu můžete již bezdrátové nabíječky najít a dokonce i na iPhone. Stačí si pod kryt usadit tenký přijímač.

Ale my se jako jediný obchod v České republice můžeme pochlubit magnetickým držákem do auta, který je zároveň také bezdrátovou nabíječkou. Nikde jinde nenajdete takové luxusní provedení společně s touto funkcí. Pokud tedy budete mít bezdrátovou nabíječku jak doma, tak v autě, budete žít ve svobodném světě bez kabelů! 🙂

My se již několik let zabýváme importem nejrůznějších originálních věcí do Vašeho moderního života. Právě nyní jsme přidali do nabídky tyto bezdrátové nabíječky, součástí je také již zmiňovaný přijímač, který jsme si nechali vyrobit pozlacený. Což způsobí lepší přenos a delší životnost.

 

DSC_8129 750fguhjztujtzg

Autor příspěvku: David Klouček

Jsem podnikatel a majitel internetových obchodů Daklos.cz a Bateráček.cz. Dále se se mnou potkáte například v AutoKlouček.cz a také v UbytováníUKloučků.cz. Když navštívím místo, kde se mi líbí a stojí za doporučení, vždy Vás budu tady informovat. Kontakt: kloucek@daklos.cz.